Tanie loty do Rzymu

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Bilety lotnicze Rzym
Tanie loty do Rzymu









Katowice Rzym

od 2021-10-18  do  2022-03-31

od 139.00 zł

Sprawdź

Gdańsk Rzym

od 2016-04-06  do  2016-09-30

od 129.00 zł

Sprawdź

Kraków Rzym

od 2021-10-18  do  2022-03-25

od 139.00 zł

Sprawdź

Warszawa Rzym

od 2021-10-18  do  2022-03-24

od 109.00 zł

Sprawdź

Tanie bilety do Rzymu - promocja w sezonie letnim 2020. Bezpośrednie loty do Rzymu na lotnisko Fiumicino (FCO) udostępniają tanie linie Wizzair siedem razy w tygodniu z portu Warszawa Okęcie oraz Kraków Balice oraz na lotnisko Ciampino (CIA) dwa razy w tygodniu z Katowic (środy, niedziele). Drugim tanim przewoźnikiem oferującym bezpośrednie loty do Rzymu Ciampino są irlandzkie linie Ryanair, w swojej ofercie proponują tanie loty dwa razy w tygodniu z Wrocławia (wtorki, soboty) oraz Poznania (środy, soboty), natomiast siedem razy w tygodniu z portu Kraków Balice oraz z Warszawy Modlin.

Do Rzymu jest niezwykle łatwo dotrzeć. Oprócz dobrze rozbudowanego transportu drogowego i kolejowego, Rzym posiada też odpowiednie zaplecze lotnicze, które przyjmuje loty z Europy i z dalszych kontynentów. W Rzymie znajdują się dwa porty lotnicze: Rzym-Ciampino (CIA) i Rzym-Fiumicino (FCO). Obecnie w większym stopniu eksploatowane jest Fiumicino, które przejęło od starszego Ciampino większość lotów. Oba lotniska sprzyjają rozwojowi turystyki na skalę całego kraju.

Przykładowe loty z Wrocławia do Rzymu. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

Wylot

FR 9639

  • 2021-12-15 20:20 Wrocław (WRO)
  • 2021-12-15 22:20 Rzym (CIA)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

W6 Powrót

W6 6044

  • 2021-12-20 06:10 Rzym (FCO)
  • 2021-12-20 10:00 Kijów (IEV)

10h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 3138

  • 2021-12-20 16:10 Kijów (KBP)
  • 2021-12-20 17:00 Wrocław (WRO)

10h 50m / 1 przesiadka

Cena: 350 PLN

W6 Wylot

W6 1843

  • 2021-12-13 06:00 Wrocław (WRO)
  • 2021-12-13 08:10 Lwów (LWO)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7861

  • 2021-12-13 11:10 Lwów (LWO)
  • 2021-12-13 12:20 Rzym (FCO)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 7861

  • 2021-12-26 14:30 Rzym (FCO)
  • 2021-12-26 17:35 Wrocław (WRO)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 352 PLN

Wylot

FR 9639

  • 2021-12-19 12:05 Wrocław (WRO)
  • 2021-12-19 14:05 Rzym (CIA)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

W6 Powrót

W6 6044

  • 2021-12-20 06:10 Rzym (FCO)
  • 2021-12-20 10:00 Kijów (IEV)

10h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 3138

  • 2021-12-20 16:10 Kijów (KBP)
  • 2021-12-20 17:00 Wrocław (WRO)

10h 50m / 1 przesiadka

Cena: 356 PLN

FR Wylot

FR 9639

  • 2021-12-15 20:20 Wrocław (WRO)
  • 2021-12-15 22:20 Rzym (CIA)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9639

  • 2021-12-26 14:30 Rzym (CIA)
  • 2021-12-26 17:35 Wrocław (WRO)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 396 PLN

FR Wylot

FR 9639

  • 2021-12-19 12:05 Wrocław (WRO)
  • 2021-12-19 14:05 Rzym (CIA)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9639

  • 2021-12-26 14:30 Rzym (CIA)
  • 2021-12-26 17:35 Wrocław (WRO)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 402 PLN

W6 Wylot

W6 1843

  • 2021-12-13 06:00 Wrocław (WRO)
  • 2021-12-13 08:10 Lwów (LWO)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7861

  • 2021-12-13 11:10 Lwów (LWO)
  • 2021-12-13 12:20 Rzym (FCO)

Czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 7861

  • 2021-12-22 17:50 Rzym (FCO)
  • 2021-12-22 20:55 Wrocław (WRO)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 440 PLN

Wylot

FR 9639

  • 2021-12-15 20:20 Wrocław (WRO)
  • 2021-12-15 22:20 Rzym (CIA)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 7852

  • 2021-12-24 14:10 Rzym (FCO)
  • 2021-12-24 17:55 Kijów (KBP)

9h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 3138

  • 2021-12-24 23:15 Kijów (KBP)
  • 2021-12-25 00:05 Wrocław (WRO)

9h 55m / 1 przesiadka

Cena: 443 PLN

Wylot

FR 9639

  • 2021-12-19 12:05 Wrocław (WRO)
  • 2021-12-19 14:05 Rzym (CIA)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 7852

  • 2021-12-24 14:10 Rzym (FCO)
  • 2021-12-24 17:55 Kijów (KBP)

9h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 3138

  • 2021-12-24 23:15 Kijów (KBP)
  • 2021-12-25 00:05 Wrocław (WRO)

9h 55m / 1 przesiadka

Cena: 449 PLN