SAMOLOT
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (max 9 osób)

Rezerwacja Telefoniczna

Loty z Polski do Rzymu:

Wylot z:
Warszawa, Polska PL

Przylot do:
Rzym, Włochy IT

CENA: od 99.00 PLN

Lotnisko wylotu:
Warszawa Okęcie (WAW)

Lotnisko przylotu:
Rzym Airport (ROM)

Data promocji: od 2018-07-01 do 2018-10-07 Promocja aktualna do: 2018-07-31
Linie lotnicze: Linie lotnicze
Tanie przeloty z Warszawy do Rzymu. Promocje, Tanie linie lotnicze Wizzair, Alitalia, LOT

Bezpośrednie loty z Warszawy do Rzymu zapewniają włoskie linie lotnicze Alitalia, węgierskie tanie linie Wizzair, irlandzkie tanie linie Ryanair oraz PLL LOT. Włoskie linie Alitalia oferują swoim pasażerom codzienne bezpośrednie loty z warszawskiego lotniska Warszawa – Okęcie na lotnisko Rzym-Fiumicino. Tanie bilety lotnicze na trasie Warszawa – Rzym liniami Alitalia.

Węgierskie linie Wizzair oferują przeloty na trasie Warszawa – Rzym – Warszawa. Do stolicy Włoch dzięki tym tanim liniom w sezonie letnim 2018 dostaniemy się 6 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele) na lotnisko Rzym Fiumicino (FCO). Wyloty z Warszawy we wtorki i czwartki odbywają się o godz 12:25, lądowanie w Rzymie o godz 14:50, pozostałe dni dwa razy dziennie o godz 06:05-08:30 oraz 12:25-14:50 . Loty powrotne z Rzymu do Warszawy także 6 razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele.

Polskie linie lotnicze LOT w swojej ofercie posiadają tanie loty do Rzymu. Linie PLL LOT na trasie Warszawa – Rzym w swoim rozkładzie lotów, również oferują codzienne loty z Warszawy do Włoch z 1 przesiadką we Frankfurcie. Loty do Włoch cieszą się dużym powodzeniem, dlatego linie lotnicze oferują promocyjne ceny biletów lotniczych. Już teraz możesz wybrać datę wylotu/przylotu i rezerwować tani bilet lotniczy poprzez formularz online lub dzwoniąc na infolinię. Nasi konsultanci pomogą Państwu znaleźć najtańszy lot do Rzymu.

Wylot
Czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio
W6 1443
W6
2018-08-15 07:05 Warszawa (WAW)
2018-08-15 09:30 Rzym (FCO)
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
W6 7025
FR
2018-08-22 19:05 Rzym (FCO)
2018-08-22 22:20 Warszawa (WAW)
Połączenie 1
Cena: 441
Wylot
Czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio
W6 1441
W6
2018-08-15 13:15 Warszawa (WAW)
2018-08-15 15:40 Rzym (FCO)
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
W6 7025
FR
2018-08-22 19:05 Rzym (FCO)
2018-08-22 22:20 Warszawa (WAW)
Połączenie 2
Cena: 460
Wylot
Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
AZ 491
AZ
2018-08-15 12:55 Warszawa (WAW)
2018-08-15 15:15 Rzym (FCO)
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
AZ 7025
FR
2018-08-22 19:05 Rzym (FCO)
2018-08-22 22:20 Warszawa (WAW)
Połączenie 3
Cena: 466
Tanie loty do Rzymu
Kierunek Data promocji Linia lotnicza Cena
Loty z Gdańska do Rzymu   od 2016-09-01 do 2017-01-01     116.00
Loty z Katowic do Rzymu   od 2017-03-01 do 2017-10-01     96.00
Loty z Poznania do Rzymu   od 2017-03-01 do 2017-09-30     96.00
Loty z Krakowa do Rzymu   od 2017-03-03 do 2017-08-31     112.00
Loty do Rzymu - Tanie Bilety Lotnicze do Rzymu – Włochy