SAMOLOT
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (max 9 osób)

Rezerwacja Telefoniczna

Loty z Polski do Rzymu:

Wylot z:
Poznań, Polska PL

Przylot do:
Rzym, Włochy IT

CENA: od 89.00 PLN

Lotnisko wylotu:
Poznań Ławica (POZ)

Lotnisko przylotu:
Rzym Fiumicino Apt. , Roma Apt. (ROM)

Data promocji: od 2017-01-18 do 2017-09-30 Promocja aktualna do: 2017-01-31
Linie lotnicze: Linie lotnicze
Tanie przeloty z Poznania do Rzymu. Promocje, Tanie linie lotnicze Ryanair

Bezpośrednie loty z Poznania do Rzymu na lotnisko Rzym-Ciampino udostępniają tanie loty Ryanair. Przeloty odbywają się w sezonie jesienno-zimowym 2016/2017 dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wylot z Poznania o godz 14:15, lądowanie w Rzymie o godz 16:25. Loty powrotne relacji Rzym-Poznań także dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 11:35-13:50. Na port lotniczy Rzym Ciampino dotrzemy dzięki tanim liniom Ryanair. Zarezerwuj promocyjne loty do Rzymu online lub skonsultuj się pod numerem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka
2017-04-18 06:45 Poznań (POZ)
2017-04-18 15:55 Rzym (FCO)
1
LO 3942
2017-04-18 06:45 Poznań (POZ)
2017-04-18 07:40 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1441
2017-04-18 13:30 Warszawa (WAW)
2017-04-18 15:55 Rzym (FCO)
W6
Przylot
Czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka
2017-04-25 07:30 Rzym (FCO)
2017-04-25 16:25 Poznań (POZ)
1
FR 3005
2017-04-25 07:30 Rzym (CIA)
2017-04-25 09:15 Londyn (STN)
FR
2
FR 2336
2017-04-25 12:20 Londyn (STN)
2017-04-25 15:25 Poznań (POZ)
FR
Połączenie 1
Cena: 665
Wylot
Czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka
2017-04-18 09:55 Poznań (POZ)
2017-04-18 15:55 Rzym (FCO)
1
LO 3958
2017-04-18 09:55 Poznań (POZ)
2017-04-18 10:50 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1441
2017-04-18 13:30 Warszawa (WAW)
2017-04-18 15:55 Rzym (FCO)
W6
Przylot
Czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka
2017-04-25 07:30 Rzym (FCO)
2017-04-25 16:25 Poznań (POZ)
1
FR 3005
2017-04-25 07:30 Rzym (CIA)
2017-04-25 09:15 Londyn (STN)
FR
2
FR 2336
2017-04-25 12:20 Londyn (STN)
2017-04-25 15:25 Poznań (POZ)
FR
Połączenie 2
Cena: 734
Wylot
Czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka
2017-04-18 09:55 Poznań (POZ)
2017-04-18 15:55 Rzym (FCO)
1
LO 3958
2017-04-18 09:55 Poznań (POZ)
2017-04-18 10:50 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1441
2017-04-18 13:30 Warszawa (WAW)
2017-04-18 15:55 Rzym (FCO)
W6
Przylot
Czas podróży: 8h 15m / 1 przesiadka
2017-04-25 16:35 Rzym (FCO)
2017-04-26 01:50 Poznań (POZ)
1
W6 1442
2017-04-25 16:35 Rzym (FCO)
2017-04-25 19:05 Warszawa (WAW)
W6
2
LO 3941
2017-04-25 23:50 Warszawa (WAW)
2017-04-26 00:50 Poznań (POZ)
LO
Połączenie 3
Cena: 795
Wylot
Czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka
2017-04-18 14:15 Poznań (POZ)
2017-04-18 21:40 Rzym (FCO)
1
LH 1637
2017-04-18 14:15 Poznań (POZ)
2017-04-18 15:30 Monachium (MUC)
LH
2
LH 1848
2017-04-18 20:10 Monachium (MUC)
2017-04-18 21:40 Rzym (FCO)
LH
Przylot
Czas podróży: 3h 50m / 1 przesiadka
2017-04-25 09:45 Rzym (FCO)
2017-04-25 14:35 Poznań (POZ)
1
LH 1841
2017-04-25 09:45 Rzym (FCO)
2017-04-25 11:15 Monachium (MUC)
LH
2
LH 1636
2017-04-25 12:20 Monachium (MUC)
2017-04-25 13:35 Poznań (POZ)
LH
Połączenie 4
Cena: 1033
Tanie loty do Rzymu
Kierunek Data promocji Linia lotnicza Cena
Loty z Gdańska do Rzymu   od 2016-03-01 do 2016-09-01     89.00
Loty z Krakowa do Rzymu   od 2016-03-01 do 2016-09-25     84.00
Loty z Katowic do Rzymu   od 2016-03-01 do 2016-07-31     69.00
Loty z Warszawy do Rzymu   od 2016-03-01 do 2016-09-25     156.00
Loty do Rzymu - Tanie Bilety Lotnicze do Rzymu – Włochy