Tanie loty do Rzymu

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Bilety lotnicze Rzym
Tanie loty do Rzymu

Gdańsk - Rzym

od 2019-03-20 do 2019-10-20

199.00

Katowice - Rzym

od 2019-03-20 do 2019-10-28

156.00

Warszawa - Rzym

od 2019-03-21 do 2019-10-28

136.00

Warszawa - Rzym

od 2019-03-20 do 2019-10-28

99.00

Kraków - Rzym

od 2019-03-20 do 2019-10-27

112.00

Poznań - Rzym

od 2019-03-20 do 2019-10-27

96.00

Wrocław - Rzym

od 2019-03-21 do 2019-10-30

121.00

Tanie bilety lotnicze do Rzymu - promocje w sezonie letnim 2018. Bezpośrednie loty z Warszawy, Krakowa, Wrocławia oraz Katowic liniami Wizzair, Ryanair, Alitalia, LOT.

Do Rzymu jest niezwykle łatwo dotrzeć. Oprócz dobrze rozbudowanego transportu drogowego i kolejowego, Rzym posiada też odpowiednie zaplecze lotnicze, które przyjmuje loty z Europy i z dalszych kontynentów. W Rzymie znajdują się dwa porty lotnicze: Rzym-Ciampino (CIA) i Rzym-Fiumicino (FCO). Obecnie w większym stopniu eksploatowane jest Fiumicino, które przejęło od starszego Ciampino większość lotów. Oba lotniska sprzyjają rozwojowi turystyki na skalę całego kraju.

Przykładowe loty z Wrocławia do Rzymu. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

Wylot

FR 9639

  • 2019-05-14 13:40 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-14 15:35 Rzym (CIA)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 6106

  • 2019-05-23 10:30 Rzym (CIA)
  • 2019-05-23 12:40 Bruksela (CRL)

26h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8372

  • 2019-05-24 11:45 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-24 13:25 Wrocław (WRO)

26h 55m / 1 przesiadka

Cena: 257 PLN

FR Wylot

FR 9639

  • 2019-05-14 13:40 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-14 15:35 Rzym (CIA)

Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9639

  • 2019-05-18 15:45 Rzym (CIA)
  • 2019-05-18 18:50 Wrocław (WRO)

2h 5m / Bezpośrednio

Cena: 329 PLN

Przykładowe loty z Krakowa do Rzymu. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

FR Wylot

FR 2722

  • 2019-05-07 10:45 Kraków (KRK)
  • 2019-05-07 12:40 Bari (BRI)

Czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7076

  • 2019-05-07 23:35 Bari (BRI)
  • 2019-05-08 00:40 Rzym (FCO)

Czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 7076

  • 2019-05-11 22:30 Rzym (FCO)
  • 2019-05-12 01:25 Kraków (KRK)

1h 55m / Bezpośrednio

Cena: 273 PLN

FR Wylot

FR 9663

  • 2019-05-10 16:40 Kraków (KRK)
  • 2019-05-10 18:40 Rzym (CIA)

Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9663

  • 2019-05-11 22:30 Rzym (CIA)
  • 2019-05-12 01:25 Kraków (KRK)

1h 55m / Bezpośrednio

Cena: 285 PLN

Przykładowe loty z Warszawy do Rzymu. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

Wylot

FR 7026

  • 2019-05-14 21:35 Warszawa (WMI)
  • 2019-05-14 23:50 Rzym (CIA)

Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 6106

  • 2019-05-27 10:30 Rzym (CIA)
  • 2019-05-27 12:40 Bruksela (CRL)

23h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 1057

  • 2019-05-28 07:55 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-28 09:50 Warszawa (WMI)

23h 20m / 1 przesiadka

Cena: 229 PLN

Wylot

FR 7026

  • 2019-05-14 21:35 Warszawa (WMI)
  • 2019-05-14 23:50 Rzym (CIA)

Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 6106

  • 2019-05-23 10:30 Rzym (CIA)
  • 2019-05-23 12:40 Bruksela (CRL)

10h 45m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 1055

  • 2019-05-23 19:20 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-23 21:15 Warszawa (WMI)

10h 45m / 1 przesiadka

Cena: 229 PLN